AND Computers


Producenci:

Kategorie:

AND Computers to istniejąca od 1999 roku firma działająca w obrębie IT i zajmuje się fachowym doradztwem i sprzedażą sprzętu komputerowego zarówno lokalnym odbiorcom indywidualnym jak i firmom oraz instytucjom adminitracji państwowej. Oczywiście nasza oferta to nie tylko podzespoły komputerowe. Posiadamy też szeroką ofertę sprzętu AGD/RTV.

Mamy ogromne doświadczenie w realizowaniu zamówieniń z różnych programów dofinansowań w tym z PFRON. Służymy w tej dziedzinie fachowym i profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego specjalistycznego sprzętu ułatwiającego osobom niepełnosprawnym kożystanie z komputerów (syntezatory mowy, urządzenia do czytania tekstu pisanego i wiele innych).

 

Zajmujemy się też kompleksowo serwisem sprzętu komputeorowego dysponując bogatym zapleczem diagnostycznym i ogromnym wieloletnim doświadczeniem.

Nasza firma posiada bardzo ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Szukając dalszych dróg rozwoju i dotarcia z naszą ofertą do szerszego grona odbiorców, postanowiliśmy uruchomić profesjonalny system sprzedaży internetowej.


Strona głównaStrona główna

  • logowanie
  • rejestracja

Promocje:

Aktualnie brak promocji